Ekspres Kenya 4 marki Krups

Ekspres Kenya 4 marki Krups

Krups Kenya 4 to wyjątkowo wygodny ekspres z systemem AutoCappuccino do wytwarzania piany z mleka, która jest bezpośrednio wlewana do filiżanki. Specjalna konstrukcja uchwytu filtra z systemem Pro Crema gwarantuje pojawienie się idealnej pianki Crema na powierzchni espresso.

Za pomocą ekspresu Kenya 4 marki Krups przyrządzenie espresso, cappuccino czy cafe latte jest wyjątkowo proste. Wygodna obsługa i dokonałe rezultaty powodują, że ten ekspres spełnia oczekiwania najbardziej wymagających miłośników kawy.

Satysfakcja z doskonałości

Wysokiej klasy system Thermoblock zapewnia najlepsze efekty podczas parzenia każdego rodzaju kawy. Za pomocą tego ekspresu poza typowym włoskim espresso bez większego wysiłku można przyrządzić także różne rodzaje kawy z mlekiem. W systemie AutoCappuccino pojemnik z mlekiem jest połączony specjalną rurką z dyszą pary. W ten sposób w zależności od ustawienia zaworu można wytworzyć gęstą pianę, lekko spienione mleko lub gorące mleko, które następnie jest wlewane bezpośrednio do filiżanki z kawą tworząc oryginalne cappuccino, cafe latte czy latte machiato.

Wygoda użytkowania:

  1. System Programatic umożliwia zaprogramowanie ilości kawy w filiżance – wystarczy nacisnąć jeden przycisk.
  2. Unikalny dwupozycyjny uchyt filtra zapewnia proste napełnianie kawą sitka dzięki podziałce na jego brzegach, odpowiadającej 1 lub 2 filiżankom kawy. Możliwe jest również stosowanie gotowych saszetek z kawą.
  3. Dzięki specjalnemu przyciskowi można automatycznie usunąć fusy z sitka filtra. W tym urządzeniu nie ma potrzeby wymiany sitek.
  4. Wyjmowany pojemnik na wodę (1,2 l) ułatwia napełnianie wodą.
  • System Aqua Filter: Specjalny filtr umiejscowiony w pojemniku na wodę , oczyszcza wodę z chloru, związków ołowiu, miedzi i aluminium, zapewniając lepszy smak kawy
  • System Pro Crema: Specjalna konstrukcja uchytu filtra zapewnia pojawienie się pianki Crema na powierzchni kawy espresso
  • System Thermoblock: Nowy, bardzo trwały system grzewczy Thermoblock, gwarantuje wysoką wydajność i idealną temperaturę kawy od pierwszej filiżanki
  • System AutoCappuccino: Ekspres wyposażony jest w wygodny pojemnik ze stali nierdzewnej, z którego mleko jest automatycznie pobierane, a następnie spieniane i wlewane prosto do filiżanki.
  • System Szybkiej Obsługi E.S.E.: szybki i praktyczny sposób przyrządzania kawy espresso z gotowych saszetek z kawą.

Wyposażenie techniczne:

Pojemność zbiornika na wodę 1,2 l
Moc 1200 W
Thermoblock maks. 15 bar
System Pro Crema
System AutoCappuccino
Funkcja gorącej wody
Filtr wody